دسته بندی فروشگاه


 • ارائه خدمات گارانتی و بیمه ای
  تمامی هزینه های تعمیرات و تعویض قطعات تحت حمایت گارانتی شرکت انجام می گردد.
  حوادثی که محصول بی احتیاطی مصرف کننده می باشد و نیز تحت پوشش بیمه می باشد.
  با توجه به اینکه کلیه خدمات توسط نیروهای متخصص شرکت برگمولر انجام می گردد، مشتریان محترم تنها از طریق متخصصین این شرکت و روند خدماتی پشتیبانی شرکت آوای الکترونیک طبرستان اقدام به تعمیر محصول خریداری شده خود نمایند تا از بهترین کیفیت در کوتاه ترین زمان و بدون هزینه در ارائه خدمات و پشتیبانی بهرمند شوند. هزینه حمل و نقل محصول به عهده مشتری می باشد.
  ..
 • شرایط گارانتی و بیمه
  پیانو های آکوستیک دارای گارانتی شرکتی ۱۰ ساله (۱۲۰ ماهه) و تحت پوشش ۷ ساله (۸۴ ماهه) بیمه ایران می باشد.
  پیانو های دیجیتال دارای گارانتی شرکتی ۲ ساله (۲۴ ماهه) و تحت پوشش ۲ ساله (۲۴ ماهه) بیمه ایران می باشد.
  گیتار و ویلون و دیگر محصولات شرکت برگمولر دارای گارانتی شرکتی ۱ ساله (۱۲ ماهه) و تحت پوشش ۱ ساله (۱۲ ماهه) می باشد.
  ..
 • یک گارانتی دوست داشتنی

  ارائه گارانتی واقعی و دارا بودن واحد فنی و پشتیبانی تخصصی باعث گردید، علاوه بر جلب رضایت حداکثری مشتریان و همراهان عرصه موسیقی تحقق شعار (یک گارانتی دوست داشتنی) را به ظهور برساند.
  هر خرید در اصل یک سرمایه گذاری است و مشتری باید در کمال رضایت و اعتماد در قبال پولی که پرداخت می کند، کیفیت و خدمات مطلوب دریافت نماید.
  مشتریان محترم با خرید محصولات آوای الکترونیک طبرستان علاوه بر گارانتی شرکت از همراهی بیمه ایران نیز برخوردار خواهند بود.
  تا با خیالی آسوده و راحت از محصول خریداری شده خود استفاده نموده و لذت کافی را ببرند.

  مفتخریم که در تمامی نمایندگی ها و دفاتر خدمات پس از فروش شرکت برگمولر در سراسر کشور هیچ گاه جمله ( این مورد شامل گارانتی نمی باشد ) را نمی شنوید.
  چرا که شرکت آوای الکترونیک طبرستان تمامی محصولات خود را تحت پوشش گارانتی شرکتی و بیمه معتبر ایران عرضه می کند و حوادثی که به طور ناخود آگاه و یا در اثر خطای انسانی رخ می دهد نیز تحت پوشش بیمه ایران می باشد.
  ..

 • گارانتی و بیمه محصولات شرکت
  با اطمینان خاطر و فارغ از دغدغه های روز خرید خود را انجام دهید.
  شرکت برگمولر همواره مشتاق است تا با ارائه خدمات نوین و مطلوب ضمانتی خود، میزبان دائمی همه دوستداران عرصه موسیقی باشد.تمامی محصولات شرکت برگمولر دارای گارانتی به همراه ضمانتنامه بیمه ایران می باشند.